دانلود جدید ترین ها

دانلود جدیدترین مطالب روز دنیا

سردار حاجی زاده: در صنعت موشکی متوقف نخواهیم شدزاده ,دشمنان ,پژوهش ,دانشگاه ,حاجی ,حاجی زاده ,انقلاب اسلامی ,بیان اینکه ,تربیت مدرس ,دانشگاه تربیت
زاده ,دشمنان ,پژوهش ,دانشگاه ,حاجی ,حاجی زاده ,انقلاب اسلامی ,بیان اینکه ,تربیت مدرس ,دانشگاه تربیتسردار امیرعلی حاجی زاده فرمانده نیروی هوافضای سپاه در جمع هیئت رئیسه و روسای دانشکده های دانشگاه تربیت مدرس تهران با گرامی داشت هفته پژوهش اظهار داشت: دانشگاه تربیت مدرس می تواند در حرکت علمی کشور نقش مهمی ایفا کند و در این زمینه نهضت فکری ایجاد کند.

حاجی زاده با برشماری اهمیت پرداختن به  پژوهش، خاطرنشان کرد: موضوع پژوهش و تحقیق برای ما یک انتخاب نیست، بلکه یک مسئله اضطراری بوده و دستیابی به خودکفایی از طریق پژوهش یک ضرورت قطعی محسوب می شود.
وی با بیان اینکه از بدو پیروزی انقلاب اسلامی تاکنون با ائتلافی از دشمنان مواجه بوده ایم، گفت: این رویارویی تمام حوزه ها از قبیل دیپلماسی و اقتصاد، عملیات ویژه و چریکی، جنگهای کلاسیک، جنگهای روانی و تبلیغاتی، حملات سایبری و حمایت از فتنه گران را شامل می‌شود.
 حاجی زاده با بیان اینکه دشمنان با راهبرد جنگ ترکیبی به مقابله با ما برخاسته‌اند، گفت: در همین راستا و در مقطع کنونی آنان با استفاده تیم‌های نخبه در امور مذاکره، بخشی از آنچه را که قبلاً از ما گرفته‌اند را به ما باز می گردانند.
وی در ادامه با یادآوری نقش دانشگاه ها دردفع تهدیدات دشمنان انقلاب اسلامی خاطرنشان کرد: با وجود تمام این تهدیدات باید اتکای ما به توانمندی های داخل کشور باشد و در حوزه های نظامی و غیر نظامی بومی سازی کنیم. 
زاده ,دشمنان ,پژوهش ,دانشگاه ,حاجی ,حاجی زاده ,انقلاب اسلامی ,بیان اینکه ,تربیت مدرس ,دانشگاه تربیت

سردار حاجی زاده: در صنعت موشکی متوقف نخواهیم شدمنبع : گل سرخسردار حاجی زاده: در صنعت موشکی متوقف نخواهیم شد
برچسب ها : زاده ,دشمنان ,پژوهش ,دانشگاه ,حاجی ,حاجی زاده ,انقلاب اسلامی ,بیان اینکه ,تربیت مدرس ,دانشگاه تربیت


مطالب مرتبط